Hadise’nin mayo tarzı olay oldu! Sinan Akçıl’dan çok konuşulan tepki

Gösteri dünyasının en popüler isimlerinden Hadise, Açıkgöz, hit olan şarkıları dışında özel hayatı, iddialı sahne kıyafetleri ve danslarıyla da adından sıkça söz ettiriyor.

Ünlü şarkıcının, geçtiğimiz günlerde mayoya benzeyen sahne kıyafetiyle 10. Yıl Marşı’nı okuması çok konuşuldu.

Hadise’nin iddialı kıyafetiyle marş söylemesine eski sevgilisi ve meslektaşı Sinan Akçıl’dan dikkat çeken bir yorum geldi.

“ÇIKTIK ‘AÇIK’ ALINLA 10 YILDA HER SAVAŞTAN”

Sinan Akçıl, eski aşkının konser görüntülerinin sosyal medyada yayılmasının ardından isim vermeden “Çıktık ‘açık’ alınla 10 yılda her savaştan…” ifadelerini içeren bir paylaşımda bulundu.

EVİNİN KARŞISINA KENDİ POSTERİNİ ASMIŞTI!

Hadise ve Sinan Akçıl, 2009-2010 arasında aşk yaşamıştı. Eski sevgililer, 2011’de aynı anda albüm çıkarmıştı. Ayrılık sonrası Hadise, Sinan Akçıl’a nispet yaparcasına yeni albümünün posterini onun evinin karşısına astırmıştı.

Bir sosyal medya sayfası, bu konuyu yeniden gündeme getirerek;, “Hadise’nin Sinan Akçıl’la ayrılığı sonrası Akçıl’ın evinin tam karşısındaki bilboard’lara kendi dev posterini astırdığını biliyor musunuz?” yorumunda bulunmuştu. Sinan Akçıl ise söz konusu gönderiye, “Biliyoruz” şeklinde yanıt vermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir